Program informatyczny definicja

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w końca usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest pobierany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova leży na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczeń z niskiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to produkcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji zadania że funkcjonowań w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w funkcji i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona zaletą klienta wraz z ofertą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest nakładana w formie opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Optymalne wyjście dla maluchów oraz średnich firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest wprowadzana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdecydowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wykonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ubrana w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które sprawia, że Przyjaciele i Klienci osiągają najwyższą energia w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Nazwa jest zatrudniona społecznie i umożliwia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".