Tlumaczenia prawnicze rosyjski

Mini-Market Insoft stanowi owo pomysł kasowy stworzony dla biznesów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w magazynach są skierowane na obsługę klientów oraz sprzedaż, a inne funkcje są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w składach to rozwiązania opracowane z treścią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź prowadzących pozycję w standardu franczyzowym. W takim podziale rolę punktu głównego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej konstrukcji jesteśmy okazję automatycznego czerpania z pełnych składników oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co za tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wybiera system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, pewno być zużywany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą stanowić zaprezentowane także mogą być podarowane ich parametry, można poświęcić im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rady i sprawdzaniu poprawności dostaw w handlu przy zastosowaniu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i elementach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System zezwala na podgląd stanów artykułów w porządku rzeczywisty, dzięki czemu ważna szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w wielu językach, co zezwala na wprowadzenie prostego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez sensu na brzeg, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy były obroty, ile pieniędzy uznaje się widzieć w kasach w wszelkim ze sklepów, jaką marżę uzyskały na sprzedanych towarach.